Код 92 - 3

Нема на залиха
SKU
2807
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 2766 - жолта
  Фустан - код 2766 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 11631 - црна
  Маица - код 11631 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамско боди в синьо от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 2994 - небесно сина
  Фустан - код 2994 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фустан - код 1543 - тиркизна
  Фустан - код 1543 - тиркизна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Јакна - код 215 - 5 - црна
  Јакна - код 215 - 5 - црна
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 10. Фустан - код 2919 - бело
  Фустан - код 2919 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71