Код 92 - 4

Нема на залиха
SKU
2808
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Кратки панталони - код 10155 - капучино
  Кратки панталони - код 10155 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 4754 - 2 - сиво
  Фустан - код 4754 - 2 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 4672 - бела
  Фустан - код 4672 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Атрактивен бански в две части шарен - код 8888 - 2
  Костим за капење - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Код 10210 - црна
  Код 10210 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Фармерки - код 3897 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 9. Бански комплект в две части с висока талия в зелено - код 0927 - 2
  Купачи - код 0927
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 1036 - розова
  Фустан - код 1036 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71