Код 923 - 2

Нема на залиха
SKU
892
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Блуза - код 8365 - светло сина
  Блуза - код 8365 - светло сина
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Фустан - код 4453 - 1 - пудра
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Тренерки - код 0309 - 1 - црна
  Тренерки - код 0309 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.565,71 Регуларна цена MKD 2.145,71
 5. Блуза - код 0042 - 3 - шарена
  Блуза - код 0042 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Маица - код 495 - црна
  Маица - код 495 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 9759 - црна
  Блуза - код 9759 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 394
  Блуза - код 394
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Џемпер - код 6653
  Џемпер - код 6653
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Блуза - код 394 - борда
  Блуза - код 394 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71