Код 923 - 3

Нема на залиха
SKU
893
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4571 - окер
  Фустан - код 4571 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 6208 - розова
  Фустан - код 6208 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 238 - темно сива
  Фустан - код 238 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Хеланки - код 6040 - црна
  Хеланки - код 6040 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Сако - код 5566 - капучино
  Сако - код 5566 - капучино
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Комбинезон - код 193 - сиво
  Комбинезон - код 193 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 395 - бело
  Фустан - код 395 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2298 - окер
  Фустан - код 2298 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Јакна - код 8686
  Јакна - код 8686
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71