Код 923 - 4

Нема на залиха
SKU
894
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11743 - розова
  Блуза - код 11743 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Маица - код 6474 - 2 - корали
  Маица - код 6474 - 2 - корали
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 13131 - сина
  Фустан - код 13131 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 2425 - црна
  Маица - код 2425 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Фустан - код 11966 - сиво
  Фустан - код 11966 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Свободна дамска риза в черно - код 7293
  Кошула - код 7293 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Изчистена дамска тениска в светлорозово - код 7525
  Маица - код 7525
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в бяло - код 1086
  Комплет - код 1086 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 3619 - бела
  Маица - код 3619 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71