Код 923

Нема на залиха
SKU
890
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Комплет - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 11548 - црвена
  Фустан - код 11548 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Спортски комплет - код 11630 - кремова
  Спортски комплет - код 11630 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Блуза - код 5956 - црна
  Блуза - код 5956 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фустан - код 2964 - шарено
  Фустан - код 2964 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 3437 - 3 - црна
  Блуза - код 3437 - 3 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Спортски комплет - код 11584 - црна
  Спортски комплет - код 11584 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 9. Комплет - код 8520 - шарена
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Изчистен дамски топ в кафяво - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71