Код 923

Нема на залиха
SKU
891
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободен дамски гащеризон в бежово - код 5775
  Комбинезон - код 5775
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 3065
  Фустан - код 3065
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комбинезон - код 6079
  Комбинезон - код 6079
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 2155 - шарена
  Фустан - код 2155 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.466,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 6. Блуза - код 11564
  Блуза - код 11564
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Маица - код 2527 - бело
  Маица - код 2527 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 1645 - 1
  Блуза - код 1645 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Блуза - код 2180 - 2 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71