Код 923

Нема на залиха
SKU
895
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска туника с поло яка с ефектен десен - код 6360 - 3
  Туника - код 6360 - 3 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 659 - зелена
  Фустан - код 659 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Къс дамски топ с връзки в светлосиньо - код 11777
  Топ - код 11777
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Дамски черен клин с надпис - код 4326
  Хеланки - код 4326 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комплет - код 1469 - 1 - црна
  Комплет - код 1469 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Панталони - код 9199 - 2 - путер зелена
  Панталони - код 9199 - 2 - путер зелена
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Блуза - код 374 - портокалова
  Блуза - код 374 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Блуза - код 11320 - 4 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Дамска тениска в черно с апликация - код 2489
  Маица - код 2489 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Боди - код 3984 - црна
  Боди - код 3984 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 985,71