Код 930

Нема на залиха
SKU
38956
MKD 464,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с принт зодия овен черно - код 2342
  Маица - код 2342 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Тренерки - код 2308 - 1
  Тренерки - код 2308 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1233 - црна
  Фустан - код 1233 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Блуза - код 8861 - 2 - сиво
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комплет - код 3104 - виолетова
  Комплет - код 3104 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Изчистен дамски топ от рипс в червено - код 2987
  Топ - код 2987 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Комбинезон - код 0199 - црвена
  Комбинезон - код 0199 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Сукња - код 3463
  Сукња - код 3463
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамска тениска в черно с принт код - 1166
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71