Код 9342

Нема на залиха
SKU
40297
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 11854 - црна
  Комплет - код 11854 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 5488 - 1 - шарена
  Фустан - код 5488 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 1560 - небесно сина
  Маица - код 1560 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Изчистени дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 4393
  Фармерки - код 4393 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 6777
  Фустан - код 6777
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маичка - код 11541
  Маичка - код 11541
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Блуза - код 385
  Блуза - код 385
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 6261
  Фустан - код 6261
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71