Код 943

Нема на залиха
SKU
39812
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8171
  Фустан - код 8171
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 2323
  Фустан - код 2323
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 0590 - путер зелена
  Фустан - код 0590 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1429 - виолетова
  Фустан - код 1429 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 3478 - бела
  Блуза - код 3478 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 3478 - розова
  Блуза - код 3478 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 2884 - борда
  Фустан - код 2884 - борда
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Ролка - код 1591 - 6 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 7574 - путер зелена
  Фустан - код 7574 - путер зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71