Код 943

Нема на залиха
SKU
39813
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0590 - борда
  Фустан - код 0590 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 2065 - црна
  Блуза - код 2065 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Маица - код 2264 - бело
  Маица - код 2264 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 4040 - капучино
  Фустан - код 4040 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11604 - бело
  Фустан - код 11604 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Дамска тениска в черно с надпис - код 5124
  Маица - код 5124 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 8. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Тренерки - код 9842 - 5 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Комплет - код 2429 - 1 - шарена
  Комплет - код 2429 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71