Код 943

Нема на залиха
SKU
40237
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 525 - 5
  Код 525 - 5
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6465 - 2 - шарена
  Фустан - код 6465 - 2 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Маица - код 504 - сина
  Маица - код 504 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Маица - код 3586 - црна
  Маица - код 3586 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Фустан - код 940 - кафеава
  Фустан - код 940 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Џемпер - код 6066 - бело
  Џемпер - код 6066 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Комплет - код 889 - виолетова
  Комплет - код 889 - виолетова
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Дуксер - код 5123 -2 - шарена
  Дуксер - код 5123 -2 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Палто - код 1500 - темно сина
  Палто - код 1500 - темно сина
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Блуза - код 5222 - бело
  Блуза - код 5222 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71