Код 943

Нема на залиха
SKU
40238
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 805 - виолетова
  Фустан - код 805 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Панталони - код 8585 - црна
  Панталони - код 8585 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Купачи - код 728 - црна
  Купачи - код 728 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Јакна - код 5122 - 1
  Јакна - код 5122 - 1
  Најниско MKD 1.507,71 Регуларна цена MKD 2.087,71
 5. Блуза - код 4948 - пудра
  Блуза - код 4948 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Фустан - код 2053 - 4 - борда
  Фустан - код 2053 - 4 - борда
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Елек - код 4106 - кафеава
  Елек - код 4106 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Тренерки - код 6268
  Тренерки - код 6268
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 9525 - бело
  Блуза - код 9525 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Фустан - код 1478 - 1 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71