Код 943

Нема на залиха
SKU
40317
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в бяло - код 2427
  Топ - код 2427 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Тренерки - код 5860 - 2 - црна
  Тренерки - код 5860 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Свободна дамска туника с надпис в бяло - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Тренерки - код 2141 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2141 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Блуза - код 0177 - тиркизна
  Блуза - код 0177 - тиркизна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 2345
  Фустан - код 2345
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 9792 - црна
  Блуза - код 9792 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Блуза - код 374 - бело
  Блуза - код 374 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Фустан - код 7369 - бело
  Фустан - код 7369 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71