Код 943

Нема на залиха
SKU
40318
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2286
  Фустан - код 2286
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Тренерки - код 11636 - кремова
  Тренерки - код 11636 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 3320 - бело
  Фустан - код 3320 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 0142 - бело
  Блуза - код 0142 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 1454 - 1
  Блуза - код 1454 - 1
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дуксер - код 6269 - 8 - шарена
  Дуксер - код 6269 - 8 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Топ - код 4369 - пудра
  Топ - код 4369 - пудра
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 3065 - небесно сина
  Фустан - код 3065 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фармерки - код 4212 - 1 - црна
  Фармерки - код 4212 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 10. Кокетна дамска риза в черно с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71