Код 9542

Нема на залиха
SKU
40296
ден 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1510 - путер зелена
  Фустан - код 1510 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 1156 - светло сина
  Фустан - код 1156 - светло сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Комплет - код 578 - бело
  Комплет - код 578 - бело
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 4. Фустан - код 600 - зелена
  Фустан - код 600 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 958 - бело
  Фустан - код 958 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Туника - код 3720 - бело
  Туника - код 3720 - бело
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 7. Комплет - код 9877 - бело
  Комплет - код 9877 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комбинезон - код 193 - кремова
  Комбинезон - код 193 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Топ - код 0007 - небесно сина
  Топ - код 0007 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 8582 - црна
  Фустан - код 8582 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.971,71