Код 969

Нема на залиха
SKU
39033
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски клин в бяло - код 21655
  Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Дамски клин в неоново зелено - код 2142
  Хеланки - код 2142 - 5 - жолта
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамски дънки скъсани с висока талия в синьо - код 4266
  Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Спортски комплет - код 9996 - бело
  Спортски комплет - код 9996 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Маица - код 5124 - бело
  Маица - код 5124 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 11993 - розова
  Фустан - код 11993 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тренерки - код 11636 - пудра
  Тренерки - код 11636 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71