Код 97 - 1

Нема на залиха
SKU
1333
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11608 - ментол
  Спортски комплет - код 11608 - ментол
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Топ - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Јакна - код 2610 - 3 - црна
  Најниско MKD 2.609,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 5. Блуза - код 9969 - сина
  Блуза - код 9969 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Блуза - код 0936 - розова
  Блуза - код 0936 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 7. Маица - код 9985 - бело
  Маица - код 9985 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71