Код 97

Нема на залиха
SKU
1332
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 0763 - капучино
  Фустан - код 0763 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Фустан - код 9545
  Фустан - код 9545
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 744 - црвена
  Фустан - код 744 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 9690 - пудра
  Фустан - код 9690 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Фармерки - код 1112 - сина
  Фармерки - код 1112 - сина
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 8. Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Јакна - код 9161 - 10 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 9. Блуза - код 11500 - црвена
  Блуза - код 11500 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 1070 - виолетова
  Блуза - код 1070 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71