Код 97 - 2

Нема на залиха
SKU
1334
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 0401 - 3 - црна
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 6555 - 2 - шарена
  Фустан - код 6555 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Боди - код 11598
  Боди - код 11598
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Спортски комплет - код 9320 - циклама
  Спортски комплет - код 9320 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 3320 - сина
  Фустан - код 3320 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 1188 - зелена
  Фустан - код 1188 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Блуза - код 6164 - 4 - борда
  Блуза - код 6164 - 4 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 6366 - 2 - шарена
  Блуза - код 6366 - 2 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 7128
  Фустан - код 7128
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71