Код 97 - 3

Нема на залиха
SKU
1335
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 975 - бело
  Блуза - код 975 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски комплект потник и панталон в черно - код 0881
  Комплет - код 0881 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Тренерки - код 2292 - 1 - црна
  Тренерки - код 2292 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Блуза - код 11615 - розова
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамски къс гащеризон в бежово - код 6861
  Комбинезон - код 6861 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски бански в лилаво - код 6158
  Купачи - код 6158 - 5 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Маица - код 3350 - розова
  Маица - код 3350 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Елегантен топ потник в светлосиньо - код 2509
  Топ - код 2509
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кратки панталони - код 11979 - розова
  Кратки панталони - код 11979 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Свободен къс дамски гащеризон в цвят капучино - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71