Код 97 - 4

Нема на залиха
SKU
1336
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 8520 - шарена
  Комплет - код 8520 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Къс дамски топ в жълто - код 2967
  Топ - код 2967 - жолта
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 3. Тренерки - код 11625 - бело
  Тренерки - код 11625 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски топ с къдрици в черно - код 11537
  Топ - код 11537 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Палто - код 1615 - 6 - кафеава
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Фустан - код 1625 - 3 - црна
  Фустан - код 1625 - 3 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Блуза - код 3166 - 1
  Блуза - код 3166 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2155 - црна
  Фустан - код 2155 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 325 - бело
  Фустан - код 325 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71