Код 97 - 5

Нема на залиха
SKU
1337
MKD 1.392,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски гащеризон с флорален десен в светлосиньо - код 2864 - 5
  Комбинезон - код 2864
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Спортно долнище в бяло с надпис - код 6201
  Тренерки-долен дел - код 6201 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Топ - код 11773 - праска
  Топ - код 11773 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комбинезон - код 6151
  Комбинезон - код 6151
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 2805
  Блуза - код 2805
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамски сет топ и пола в цвят капучино - код 10110
  Код 10110 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 3066 - розова
  Спортски комплет - код 3066 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 10. Тренерки - код 6388 - розова
  Тренерки - код 6388 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71