Код 988

Нема на залиха
SKU
38373
MKD 522,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Блуза - код 1596 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 3. Комплет - код 1408 - 1 - црна
  Комплет - код 1408 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 4. Кратки панталони - код 2962 - 1
  Кратки панталони - код 2962 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комбинезон - код 2606 - 2 - небесно сина
  Комбинезон - код 2606 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.855,71 Регуларна цена MKD 2.725,71
 6. Фустан - код 1249
  Фустан - код 1249
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кошула - код 2051 - 1 - кремова
  Кошула - код 2051 - 1 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Комплет - код 9205 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Бяла дамска тениска с принт "BOSS LADY" - код 3583
  Маица - код 3583 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71