Код 989

Нема на залиха
SKU
40768
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9010 - сиво
  Фустан - код 9010 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Панталони - код 5664 - црна
  Панталони - код 5664 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2155 - шарена
  Фустан - код 2155 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6947
  Фустан - код 6947
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 2133 - капучино
  Блуза - код 2133 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Јакна - код 1033 - 2 - кремова
  Јакна - код 1033 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.972,00
 7. Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4392 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 6486 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Код 6922
  Код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71