Код 992

Нема на залиха
SKU
41188
MKD 348,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1139 - шарена
  Фустан - код 1139 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 8171
  Фустан - код 8171
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Блуза - код 0382 - капучино
  Блуза - код 0382 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Панталони - код 4181 - црна
  Панталони - код 4181 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Топ - код 0007 - виолетова
  Топ - код 0007 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Јакна - код 4949 - окер
  Јакна - код 4949 - окер
  Special Price MKD 2.696,71 Регуларна цена MKD 3.276,71
 7. Јакна - код 887 - небесно сина
  Јакна - код 887 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Блуза - код 3991 - окер
  Блуза - код 3991 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Палто - код 3100 - 2 - борда
  Палто - код 3100 - 2 - борда
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 10. Фустан - код 8384 - борда
  Фустан - код 8384 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71