Код 992

Нема на залиха
SKU
41189
MKD 348,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамски бански в две части с висока талия в масленозелено рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 0989
  Фустан - код 0989
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 11601 - црна
  Блуза - код 11601 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 4288
  Фустан - код 4288
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 11937 - црна
  Фустан - код 11937 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Бански комплект в две части с връзки в цвят мента - код 2671
  Купачи - код 2671 - 7 - ментол
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 1729 - пудра
  Фустан - код 1729 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамски комплект потник и панталон в масленозелено - код 0881
  Комплет - код 0881
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Атрактивен дамски гащеризон в черно - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71