Код 993

Нема на залиха
SKU
38315
MKD 522,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Хеланки - код 20267 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Туника - код 0652 - бело
  Туника - код 0652 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Боди - код 4405 - црна
  Боди - код 4405 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Блуза - код 5525 - борда
  Блуза - код 5525 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Тренерки - код 1236 - светло сина
  Тренерки - код 1236 - светло сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 5191 - кафеава
  Блуза - код 5191 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71