Код 993

Нема на залиха
SKU
40939
MKD 348,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2856 - црна
  Фустан - код 2856 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Тренерки - код 2925 - црна
  Тренерки - код 2925 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Блуза - код 5171 - 3 - сиво
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Тренерки - код 6388 - црна
  Тренерки - код 6388 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Eкстравагантен дамски топ в бяло - код 4327
  Топ - код 4327 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 300 - розова
  Блуза - код 300 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 2915 - 1
  Фустан - код 2915 - 1
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Блуза - код 374 - портокалова
  Блуза - код 374 - портокалова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Туника - код 0652 - бело
  Туника - код 0652 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71