Код 993

Нема на залиха
SKU
40940
MKD 348,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ с къдрички в бяло - код 11537
  Топ - код 11537 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Јакна - код 6288 - кремова
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 3. Дамска тениска с остро деколте в бяло - код 0589
  Маица - код 0589 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Маица - код 6369
  Маица - код 6369
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Комбинезон - код 7784 - розова
  Комбинезон - код 7784 - розова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Туника - код 14733 - 1 - бело
  Туника - код 14733 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамски комплект къс топ и панталонки в лилаво - код 0851
  Комплет - код 0851 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 2686 - циклама
  Фустан - код 2686 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Изчистен дамски топ потник в светлосиньо - код 0932
  Топ - код 0932
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Комплет - код 5450 - 3 - пудра
  Комплет - код 5450 - 3 - пудра
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71