Код 997

Нема на залиха
SKU
41270
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 6131 - борда
  Сако - код 6131 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 0142 - 3 - бела
  Блуза - код 0142 - 3 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3611 - црна
  Блуза - код 3611 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 3991 - окер
  Блуза - код 3991 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 632 - црна
  Фустан - код 632 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Кошула - код 5252 - 6 - шарено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фармерки - код 3531 - небесно сина
  Фармерки - код 3531 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Комплет - код 8823 - путер зелена
  Комплет - код 8823 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Тренерки - код 6512 - ментол
  Тренерки - код 6512 - ментол
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 0722
  Фустан - код 0722
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71