Код 998

Нема на залиха
SKU
41272
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект в черно ластични топ и пола - код 11626
  Комплет - код 11626 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 1614 - праска
  Блуза - код 1614 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 11493 - црна
  Блуза - код 11493 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Свободна дамска туника в масленозелено - код 0411
  Туника - код 0411 - путер зелена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дамски комплект в тъмносиньо райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Спортски комплет - код 11605 - зелена
  Спортски комплет - код 11605 - зелена
  Special Price MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 2.232,71
 8. Тренерки - код 7779
  Тренерки - код 7779
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Маица - код 4261 - виолетова
  Маица - код 4261 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4500
  Маица - код 4500 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71