Код 998

Нема на залиха
SKU
41273
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 853 - борда
  Јакна - код 853 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Фустан - код 1510 - црна
  Фустан - код 1510 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Блуза - код 9917 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Хеланки - код 4888 - црна
  Хеланки - код 4888 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 1588 - 3
  Блуза - код 1588 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Палто - код 7989 - кафеава
  Палто - код 7989 - кафеава
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Блуза - код 4234 - бело
  Блуза - код 4234 - бело
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Дуксер - код 4400 - 2 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71