Комбинезон - код 239 - розова

Нема на залиха
SKU
41247
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 7785 - розова
  Комбинезон - код 7785 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивен дълъг гащеризон в циклама - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Комбинезон - код 8836 - пудра
  Комбинезон - код 8836 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Атрактивен дамски гащеризон по тялото в цвят циклама - код 1522
  Комбинезон - код 1522 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дамски комплект потник и панталон в черно - код 0881
  Комплет - код 0881 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 9103 - пудра
  Фустан - код 9103 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Маица - код 4515 - црна
  Маица - код 4515 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комплет - код 1309
  Комплет - код 1309
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Сукња - код 4677 - шарена
  Сукња - код 4677 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Фустан - код 9076 - 3
  Фустан - код 9076 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Втален дамски комплект топ и клин в сиво - код 2222
  Спортски комплет - код 2222 - 2 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Маица - код 11943 - бела
  Маица - код 11943 - бела
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 10033 - розова
  Фустан - код 10033 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Къс дамски топ потник рипс в розово - код 4473
  Топ - код 4473 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71