Комбинезон - код 312 - црна

Нема на залиха
SKU
37671
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5121 - црна
  Комбинезон - код 5121 - црна
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 0902 - зелена
  Комбинезон - код 0902 - зелена
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 4736
  Комплет - код 4736
  Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 4. Хеланки - код 0799 - црна
  Хеланки - код 0799 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Панталони - код 5159 - црна
  Панталони - код 5159 - црна
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Блуза - код 6030 - окер
  Блуза - код 6030 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Комплет - код 555 - 4 - темно сина
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Фустан - код 3231 - кафеава
  Фустан - код 3231 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Кардиган - код 4412 - бело
  Кардиган - код 4412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комбинезон - код 5051 - путер зелена
  Комбинезон - код 5051 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.739,71