Комбинезон - код 440 - црвена

Нема на залиха
SKU
38227
ден 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 9911 - борда
  Комбинезон - код 9911 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Комбинезон - код 249 - црвена
  Комбинезон - код 249 - црвена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
Слични производи
 1. Комбинезон - код 6254 - црна
  Комбинезон - код 6254 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Дуксер - код 4242 - путер зелена
  Дуксер - код 4242 - путер зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Блуза - код 5151 - путер зелена
  Блуза - код 5151 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Маица - код 437 - бела
  Маица - код 437 - бела
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Блуза - код 1059 - путер зелена
  Блуза - код 1059 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 3665 - темно зелена
  Фустан - код 3665 - темно зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Фустан - код 835 - црвена
  Фустан - код 835 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комплет - код 5671 - небесно сина
  Комплет - код 5671 - небесно сина
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Фустан - код 611 - темно виолетова
  Фустан - код 611 - темно виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Тренерки - код 948 - пудра
  Тренерки - код 948 - пудра
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71