Комбинезон - код 440 - шарено

Нема на залиха
SKU
38226
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски спортен гащеризон - код 2291
  Комбинезон - код 2291 - 1 - шарена
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Блуза - код 2065 - црвена
  Блуза - код 2065 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Панталони - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 4288 - црна
  Фустан - код 4288 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Елегантен дамски топ с къдрични и остро деколте в светлосиньо - код 2989
  Топ - код 2989
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Маица - код 4480 - црна
  Маица - код 4480 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 831 - црвена
  Блуза - код 831 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Блуза - код 4205 - црна
  Блуза - код 4205 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 492 - кремова
  Фустан - код 492 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Блуза - код 11615 - црна
  Блуза - код 11615 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 6852 - зелена
  Фустан - код 6852 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71