Комбинезон - код 538 - бела

Нема на залиха
SKU
38704
ден 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 6148 - путер зелена
  Кошула - код 6148 - путер зелена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 8855 - жолта
  Фустан - код 8855 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Блуза - код 8027 - борда
  Блуза - код 8027 - борда
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 956,71
 4. Комплет - код 6141 - борда
  Комплет - код 6141 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Хеланки - код 6856 - 1 - борда
  Хеланки - код 6856 - 1 - борда
  Најниско ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 6. Блуза - код 1193 - путер зелена
  Блуза - код 1193 - путер зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 1156 - тиркизна
  Фустан - код 1156 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Хеланки - код 3081 - 2 - црна
  Хеланки - код 3081 - 2 - црна
  Најниско ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 9. Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 9035 - 1 - небесно сина
  Најниско ден 1.623,71 Регуларна цена ден 2.203,71
 10. Туника - код 3975
  Туника - код 3975
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71