Комбинезон - код 538 - розова

Нема на залиха
SKU
38705
MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 7785 - розова
  Комбинезон - код 7785 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Елегантен панталон в цвят праскова - код 2985
  Панталони - код 2985 - праска
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 7776 - црна
  Фустан - код 7776 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 6189 - црвена
  Блуза - код 6189 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 13131 - црна
  Фустан - код 13131 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 5652 - 2
  Тренерки - код 5652 - 2
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Блуза - код 11898 - црна
  Блуза - код 11898 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Маица - код 3350 - сиво
  Маица - код 3350 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71