Комбинезон - код 716 - црна

Нема на залиха
SKU
38238
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 691 - црна
  Комбинезон - код 691 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 371 - капучино
  Фустан - код 371 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Кошула - код 027 - црна
  Кошула - код 027 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 6208 - окер
  Фустан - код 6208 - окер
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Фустан - код 4849 - бело
  Фустан - код 4849 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Кошула - код 9898 - сина
  Кошула - код 9898 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 4016 - црна
  Фустан - код 4016 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Код 6566
  Код 6566
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Јакна - код 931 - 3 - шарена
  Јакна - код 931 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Јакна - код 9161 - 4 - светло виолетова
  Јакна - код 9161 - 4 - светло виолетова
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00