Комбинезон - код 716 - црна

Нема на залиха
SKU
38239
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 0151 - 1 - црна
  Комбинезон - код 0151 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комбинезон - код 11947 - црна
  Комбинезон - код 11947 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комбинезон - код 7701 - црна
  Комбинезон - код 7701 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комбинезон - код 0821 - црна
  Комбинезон - код 0821 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски гащеризон в черно с атрактивен десен - код 3388 - 2
  Комбинезон - код 3388 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Фустан - код 4305 - розова
  Фустан - код 4305 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Дамски панталон в черно - код 22555
  Панталони - код 22555 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Палто - код 9099 - борда
  Палто - код 9099 - борда
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Плажно парео с ефектен десен в синьо - 4970 - 6
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски комплект блуза и панталон с пайети в розово - код 1298
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 7. Секси дамско боди в светлосиньо с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Блуза - код 9622 - борда
  Блуза - код 9622 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 5358
  Тренерки - код 5358
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Къса дамска пола в цвят капучино - код 1014
  Сукња - код 1014 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71