Комбинезон - код 771 - 7 - црна

Нема на залиха
SKU
37293
MKD 1.711,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ефирен къс гащеризон с колан в лилаво - код 1473
  Комбинезон - код 1473 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Јакна - код 0018 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 3.131,71
 3. Маица - код 3350
  Маица - код 3350
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Дънки вталени с висока талия с ефектни джобове в синьо - код 1374
  Фармерки - код 1374 - 2 - сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамска тениска тип прегърни ме в светлосиньо - код 515
  Маица - код 515 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 6802 - 1
  Фустан - код 6802 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Къс дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2208
  Топ - код 2208 - 5 - капучино
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 093 - шарена
  Блуза - код 093 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 4534 - капучино
  Фустан - код 4534 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамско боди с атрактивен десен - код 2513 - 2
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71