Комбинезон - код 772 - црна

Нема на залиха
SKU
39658
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 9911 - црна
  Комбинезон - код 9911 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комбинезон - код 528 - црна
  Комбинезон - код 528 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Маица - код 3581 - бела
  Маица - код 3581 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 8586
  Фустан - код 8586
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 0299 - розова
  Фустан - код 0299 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Спортски комплет - код 5350 - розова
  Спортски комплет - код 5350 - розова
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Палто - код 9888 - темно виолетова
  Палто - код 9888 - темно виолетова
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 7. Блуза - код 060 - небесно сина
  Блуза - код 060 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Кардиган - код 4451 - виолетова
  Кардиган - код 4451 - виолетова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 9. Блуза - код 8570
  Блуза - код 8570
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 6322 - зелена
  Блуза - код 6322 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71