Комбинезон - код 775 - бела

Нема на залиха
SKU
38148
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 4740 - бело
  Комбинезон - код 4740 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 6383 - розова
  Фустан - код 6383 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Блуза - код 1645 - 3 - капучино
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Блуза - код 9917 - 4 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Фустан - код 2378 - розова
  Фустан - код 2378 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Блуза - код 6682 - 1 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 3456
  Фустан - код 3456
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 7780 - кафеава
  Блуза - код 7780 - кафеава
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Комплет - код 2479 - 1 - шарена
  Комплет - код 2479 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Боди - код 3322 - сиво
  Боди - код 3322 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71