Комбинезон - код 775 - црна

Нема на залиха
SKU
38149
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Комбинезон - код 4199 - 5 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комбинезон - код 4740 - црна
  Комбинезон - код 4740 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Секси втален гащеризон в черно - код 2403
  Комбинезон - код 2403 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Дамски спортен гащеризон в черно - код 4170
  Тренерки - код 4170 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 3101 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3101 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Фустан - код 2888 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 2888 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 3. Фустан - код 4343 - црна
  Фустан - код 4343 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Туника - код 11671
  Туника - код 11671
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Тренерки - код 5211 - бело
  Тренерки - код 5211 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 4516 - сиво
  Фустан - код 4516 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Тренерки - код 2168 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2168 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71