Комбинезон - код 790 - бела

Нема на залиха
SKU
38274
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски гащеризон с флорален десен в бяло - код 2864 - 2
  Комбинезон - код 2864 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комбинезон - код 4740 - бело
  Комбинезон - код 4740 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Сако - код 2113
  Сако - код 2113
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6212 - небесно сина
  Фустан - код 6212 - небесно сина
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Дамски бански в две части в сребристо - код 13045
  Купачи - код 13045 - сребро
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Дамски бански в лилаво - код 6158
  Купачи - код 6158 - 5 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Топ - код 11777 - жолта
  Топ - код 11777 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Блуза - код 15766 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Тениска с ефектни ръкави в синьо - код 2611
  Маица - код 2611 - сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Дамска риза в бяло - код 0633
  Кошула - код 0633 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71