Комбинезон - код 790 - црна

Нема на залиха
SKU
38276
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 9759 - црна
  Комбинезон - код 9759 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Палто - код 826 - капучино
  Палто - код 826 - капучино
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Купачи - код 6011 - црна
  Купачи - код 6011 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9545 - пудра
  Фустан - код 9545 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Сукња - код 8760 - борда
  Сукња - код 8760 - борда
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Фустан - код 6130 - пудра
  Фустан - код 6130 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Маица - код 469 - бела
  Маица - код 469 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 4150
  Блуза - код 4150
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Блуза - код 1910
  Блуза - код 1910
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71