Комбинезон - код 790 - црвена

Нема на залиха
SKU
38275
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 5622 - црвена
  Комбинезон - код 5622 - црвена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Елегантен дамски гащеризон в червено - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Секси втален гащеризон в червено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Дамски гащеризон в червено - код 9759
  Комбинезон - код 9759 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в червено - код 11551
  Топ - код 11551 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 898,71
 2. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бежово - код 0888
  Фустан - код 0888 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамска туника с поло яка в сиво - код 0781
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Фустан - код 7129 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 6163
  Комплет - код 6163 - црна
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 6. Атрактивна тениска с принт в цвят пудра - код 11901
  Маица - код 11901 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Атрактивна дамска блуза със зелени мотиви - код 6181
  Блуза - код 6181 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Туника - код 8487 - шарена
  Туника - код 8487 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски клин с връзки в черно - код 2740
  Хеланки - код 2740 - 1 - црна
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Тренерки - код 1777 - путер зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71