Комбинезон - код 898 - бела

Нема на залиха
SKU
38282
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиамид - 95 % еластан - 5 %

Тип на производ: Комбинезон

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Комбинезон - код 4740 - бело
  Комбинезон - код 4740 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 3250 - бело
  Блуза - код 3250 - бело
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Фустан - код 1478 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Дамска риза в червено - код 7482
  Кошула - код 7482 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 167 - сиво
  Топ - код 167 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 6412
  Фустан - код 6412
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Изчистен дамски топ в черно - код 11693
  Топ - код 11693 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Маица - код 3245 - црвена
  Маица - код 3245 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Спортски комплет - код 9320 - розова
  Спортски комплет - код 9320 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Маица - код 3024 - црна
  Маица - код 3024 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фармерки - код 3031 - црна
  Фармерки - код 3031 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71